Mi a Komodo kriptovaluta (KMD)? Komodo árjóslás 2021 – 2025
A kriptovaluta piac virágzik, és nem hagyhatjuk figyelmen kívül azt a tényt, hogy ma már több mint 850 különböző alternatív kriptovaluta van a piacon. Mindennap új kriptóérmét vezetnek be ezen a téren, és nehéz megjósolni, hogy melyikük hagyhatna jó benyomást a következő jövőben. Ennek ellenére még mindig sokan mutatnak ígéretet éleslátó és gyakorlati ütemtervük miatt.
A Komodo (KMD) egy ilyen kriptovaluta. Idén csendben csendesen feljutott a kriptovaluták első 50 listájára piaci cap szerint. Az elmúlt hat hónapban a Komodo árai meghaladták a 2200% -ot.
Mi az a Komodo (KMD)?
A Komodo (KMD) egy decentralizált, nyílt forráskódú kriptovaluta. 2016 szeptemberében indult, és a BitcoinDarkból (BTCD) fejlődött ki, és ugyanaz a fejlesztő („jl777”) fejlesztette ki. Az alapul szolgáló szoftver azonban a Zcash-tól volt elágazva. Az új kriptovaluta a SuperNET platformon, a SuperNET infrastruktúra és szoftveralkalmazások felhasználásával.
A Komodo blokklánc platform a Komodo nyílt forráskódú kriptovalutáját használja felcserélhető, privát, anonim és átlátható tranzakciók végrehajtására, amelyek ezt követően a Bitcoin blokklánca segítségével a Delayed Proof of Work (dPoW) protokollon keresztül rendkívül biztonságossá válnak. Fontos megjegyezni, hogy a Komodo blokklánchoz csatlakozó kriptovaluta platformok jóval alacsonyabb tranzakciós díjakat élveznek, mint a Bitcoiné.
A Komodo Platform megértése
Tudnia kell erről a három dologról, hogy megértse a Komodo platformot – a Zcash, a késleltetett munka igazolása (dPOW) és a SuperNET.
- Zcash– Ez egy nyílt kriptovaluta projekt, amely a sk-SNARK protokoll (egy technológia, amely elrejti a küldőről, a vevőről és az összegről szóló információkat). Ezt a technológiát annak biztosítására használják, hogy ne történjen kettős kiadás. Ugyanezt a protokollt használja a Komodo névtelen és magán tranzakciók lebonyolítására is.
- Késleltetett munkaigazolás (dPOW)– Ezt az új protokollt a Komodo fejlesztői fejlesztették ki, és jobb biztonságot nyújt a Komodo Platform számára, miközben figyelembe veszi más harmadik fél blokkláncait, akik további biztonsági réteget keresnek. Ez egy konszenzusos mechanizmus, amely a munka rendszeres igazolásának protokollját (POW) használja (csakúgy, mint a Bitcoin). Ugyanakkor kicsit másképp csinálja. A dPoW magában foglal egy olyan mechanizmust, amely közjegyzőként igazolja a blokkokat a blokkláncon. Ez biztosítja a teljes változtathatatlanságot, és a tranzakcióknak egy második biztonságot nyújt. A 64 előre kiválasztott közjegyzői csomópont elvégzi ezt a közjegyzői munkát és enyhíti a megváltoztathatatlanság kockázatát, ami azt jelenti, hogy ha valamely támadó egy korábbi Komodo tranzakciót akar megváltoztatni, akkor először meg kell változtatnia a Bitcoin blokkláncot. De már tudjuk, hogy ez nem lehetséges.
- SuperNET – A SuperNET egy olyan projekt, amelynek célja az NXT kriptovaluta platform tetején történő szolgáltatások kiépítése volt, és megkönnyíti az együttműködést más corecoins-ként megjelölt blokklánc-projektekkel is. A SuperNET csapata a 2014-es sikeres ICO óta a végpontok közötti kriptopénz-ökoszisztéma létrehozásához szükséges különféle összetevőket fejlesztette ki. A csapat által eddig felépített termékek közé tartozik a SuperNET lite kliens multi pénztárca és az InstantDEX, egy decentralizált kereskedési réteg a centralizált és a decentralizált cserék; Multi-Gateway, decentralizált tőzsde egyedi tokenek kereskedésére az NXT Asset Exchange-en. A Komodo kriptovaluta a SuperNET hivatalos pénzneme, és a Komodo projekt célja a SuperNET ökoszisztéma hiányzó darabjainak kitöltése, amely már nem függ az NXT-től.
A Komodo mögött álló csapat
A Komodo csapat szinte minden tagja álneveket használ, mert hisznek a magánélet védelmében, ami sok embert arra gondol, hogy ez a művelet árnyékos, de valójában nem.
Íme néhány kulcsszereplő:
Komodo teljes fix ellátása
Komodo teljes fix ellátással rendelkezik 200 millió érme, melyből 100 milliót előre bányásztak és terjesztettek az ICO-ban, és ebből a 100 millióból 10 milliót különítettek el a Komodo platform jövőbeli fejlesztésére és marketingjére, 90 milliót pedig befektetőknek osztottak szét.
A fennmaradó 100 millió érmét még a POW algoritmuson keresztül bányászzák.
A Komodo ICO periódus 2016. október 15. – 2016. november 20. volt, amely során 2639 BTC-t emeltek (akkor 1 983 781 dollár értékben).
A Komodo-tulajdonosok 5% -os éves százalékarányos (THM) bevételt kapnak, és ez az 5% -os THM mindaddig fennmarad, amíg el nem érik a maximális 200 millió KMD-ellátást (ezt várhatóan körülbelül 14 év múlva érik el). Fontos megjegyezni, hogy csak azok a Komodo-tulajdonosok kapják meg a THM-t, akiknek a címe „T” betűvel kezdődik.
Komodo pénznemek
A komodo érméket általában 32 különböző valutává alakítják át, amelyek összekapcsolódnak a helyi pénzekkel, amelyek stabil értéket tartanak fenn a piacon. A származtatott pénznemek mindegyikének megvan a maga blokklánca. Ez azt jelenti, hogy hajlamos úgy viselkedni, mint bármely más kriptovaluta.
Komodo piaci cap
Alapján CoinMarketCap, a Komodo keringő teljes ellátása 100 945 510 KMD. Az egyes egységek jelenlegi ára 2,21 dollár, ami körülbelül 223 millió dolláros piaci sapkát jelent.
A legjobb 3 érme a megtérülés érdekében 2021-ben?
Ha tavaly a megfelelő érmékre tippelt volna, akkor akár 10-szeresére is növelheti tőkéjét …
Akár annyit is keríthetett volna, amennyit 100x ami azt jelenti, hogy megfordulhatott volna 100 dollár 10 ezerre.
A szakértők úgy vélik, hogy ez 2021-ben megismétlődik, a kérdés csak az, hogy melyik érmére fogad?
Dirk barátom és kriptopénz-szakértő személyesen 3 radar alatti kriptovalutára tippel 2021-ben hatalmas megtérülés érdekében.
Kattintson ide, hogy megtudja, mik ezek az érmék (nézze meg a bemutató végéig).
Komodo árjóslás
A projekt még mindig él és lendületes. A projekt mögött álló csapat kompetensnek tűnik, legalábbis a technológia szempontjából. A marketing ügyességének hiánya és a kriptopiac általános visszaesése azonban a KMD pusztulását okozta.
Jelenleg a projekt lényegében az életfenntartásról szól; hasonlóan sok más kisebb projekthez.
Komodo jó befektetés?
Jó, potenciálisan, de most nem az. Túl kockázatos lenne befektetni Komodóba, mivel annak jövője még mindig kérdéses.
Mi a reális ár Komodo számára 2025 -2030-ban?
Ezt nagyon nehéz megjósolni, de ha a projekt elég sokáig él, hogy láthassa ezeket az éveket, akkor számíthat arra, hogy sokkal magasabb lesz, mint a jelenlegi ára.
Komodo (KMD) árjóslata 2021-re
Komodo jövőbeli kilátásai viták okát jelentik a kriptográfusok körében, azonban a legtöbben egyetértenek abban, hogy a projekt ígéretes és túlélheti a kriptotélet. Komodo klasszikus kriptopunkok-szellemiséggel rendelkezik – tiszteletben tartják a digitális pénz alapelveit, nevezetesen az anonimitást, a decentralizációt és az elérhetőséget, magas szintű biztonsággal.
Amint az alábbiakban láthatjuk, a Komodo kriptovalutának van valami, bár nem sok. A KMD több év múlva sikeres lehet. Nézzük
# 1. A DigitalCoin bullish árjóslata 2021-re
A DigitalCoin forrása szerint a Komodo érme ára fel fog emelkedni 1,4 USD. 2021-ben az érme átlagos árfolyama lesz 1 USD felett.
# 2. TradingBeasteast KMD árjóslás 2021
Az előrejelzések szerint a Komodo ár eléri 0,8663483 USD 2021 végére.
# 3. WalletInvestor bullish ár előrejelzés a következő évre
A Komodo árát jósolják 1,28 USD 2021 végére.
# 4. CryptoGround árjóslás a Komodo 2021-re
Egy év múlva a Cryptoground nem lát jelentős változásokat a KMD-ben. Az ár a mostanival megegyező szint körül mozog – az előrejelzések szerint 0,94 dollár körül lesz.
Hogyan lehet megvásárolni a Komodo kriptovalutát
Vásárolja meg a Komodot a kriptovaluta tőzsdéken
Itt van egy lista a bevált és megbízhatóakról kriptovaluta tőzsdék Komodo felsorolása:
- Cryptox
- Cryptopia
- CoinExchange
- Bittrex
Vásárolja meg a Komodo-t a ShapeShift-től
Fontos megjegyezni, hogy a Komodo közvetlen vásárlása fiat pénznemben kissé nehéz. A ShapeShift-en levő Komodo-zsetonok cseréjével azonban kicserélheti más érmeit, például ETH, LTC vagy BTC, és az eljárás nagyon egyszerű.
A Komodo megvásárlásához a következő dolgokra lesz szüksége:
- Néhány bitcoin / altcoin a Komodo tokenek cseréjére.
- Az Ön Komodo-címe, ahonnan szeretné beszerezni Komodo-jeleit.
A legnépszerűbb Komodo pénztárcák
- Ledger Nano S – A KMD pénznemének legbiztonságosabb tárolási módja a Ledger Nano S, mert a magánkulcsai soha nem hagyják el az eszközt. A Komodo bárhonnan megvásárolható, majd átkerül a Ledger címére. Fontos megjegyezni, hogy a Ledger Nano S nem teszi lehetővé a felhasználók számára az 5% -os bónusz igénylését a Komodo tartásáért, és ez az egyetlen hátránya.
Itt vásárolhatja meg a Ledger Nano S-t
- Komodo papír pénztárca – Ez a pénztárca egy papírdarab, amelyre a magán- és a nyilvános kulcs egyaránt nyomtatott. Követheted ez a link és készítsen egyet magának, ha kényelmesen használja a papírtárcákat. A Komodo papír pénztárca készítésekor ezt is használhatja videó útmutató neked segíteni.
- Komodo Swing pénztárca – A Komodo Swing Wallet a hivatalos Komodo GUI pénztárca, amelyet a Komodo fejlesztői fejlesztettek ki. Ez egyben az elérhető legalapvetőbb pénztárca, és még a Komodo fejlesztői is javasolják ennek a pénztárcának az Agama felett történő használatát.
A Komodo Swing Wallet elérhető Linux rendszerre, Mac, és ablakok operációs rendszer.
- Agama pénztárca – Az Agama Wallet a Komodo fejlesztők által kifejlesztett hivatalos asztali pénztárca is. Ez a pénztárca rendelkezik az úgynevezett adatvédelmi funkcióval Jumblr, beépített pénzváltó és többérmés pénztárca, amely támogatja a KMD-t és más támogatott pénznemeket. Ez a pénztárca azonban még mindig fejlesztés alatt áll. Csak béta verzióban érhető el, amely meglehetősen sok hibát tartalmaz.
Az Agama Wallet elérhető Linux, Mac, és ablakok operációs rendszer.
Komodo jövője
A Komodo az ICO óta jelentős megtérülést nyújtott befektetőinek, és úgy gondolom, hogy ez a magas hozam folytatódik, mivel a csapat finomítani és megerősíteni fogja marketing / fejlesztési erőfeszítéseit.
Ettől eltekintve a Komodo hivatalosan a SuperNET projekt része, amely több önálló projektet fejleszt ki, amelyek a Komodo Platform körül fognak összeállni. Ezeknek a projekteknek nem csak a Komodo, hanem a teljes kriptovaluta ökoszisztéma egészét is fejleszteni kívánják.
E projektek között szerepel a Iguana több pénztárca. Ez egy GUI megvalósítás, amelyben a felhasználók hozzáférhetnek a Komodo és más kriptovalutákhoz. A felhasználók hozzáférhetnek a Komodo összes alapvető funkciójához. Emellett hozzáférhetnek néhány speciális funkcióhoz, például a privát tranzakciókhoz. Fontos megjegyezni, hogy más blokkláncok, amelyek nem rendelkeznek GUI-implementációval, szintén használhatják az Iguana-t.
Az Iguana több pénztárcán belül két decentralizált csere működik – PAX és EasyDEX.
A PAX (Pegged Asset Exchange) – Ez a csere lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy nemzeti pénznemeket cseréljenek a Komodo hálózaton kibocsátott eszközök formájában. Ezeket az eszközöket ugyanazok a nulla tudásbizonyítások védik, mint a Komodo-t. Ez azt jelenti, hogy névtelenül kicserélhetők és átadhatók.
EasyDEX (Easy Decentralized Exchange) – Ez egy teljesen decentralizált csere a kriptovalutákra, amely lehetővé teszi a felhasználók számára a kriptovaluták cseréjét anélkül, hogy harmadik fél szolgáltatását kellene megbízniuk. A kereskedéseket közvetlenül a birtokolt érméken hajtják végre. Az EasyDEX különbözik a többi decentralizált tőzsdétől, mivel likviditást és sebességet biztosít. Ez két kulcsfontosságú elem, amely szinte minden központosított központból hiányzott.
A felhasználók az EasyDEX-en keresztül hozzáférhetnek más kriptovaluták decentralizált érmekeverési szolgáltatásához is. Magánélettel kicserélhetik őket Komodo-ra, majd az eredeti érme formájában elküldhetik a rendeltetési helyre. Ez a szolgáltatás Jumblr néven ismert.
Sok jó dolog fog történni a Komodo közösség számára (ideértve az áremelkedést is), mivel a képen látható eszközök folyamatosan fejlődnek és egyre tömegesebbé válnak.
Hivatalos Komodo-források
Íme néhány link, amelyek segítenek naprakészen tartani a Komodo-t:
.tabs-menu: not (.rh-tab-shortcode) li {list-style: none! fontos; kurzor: mutató; balra lebeg; margó: 0 8px 8px 0; szövegdíszítés: nincs; háttér: # 000; átmenet: mind a 0,3; text-align: center; párnázás: 8px 14px; betű súlya: 700; betűméret: 15 képpont; vonal-magasság: 16px; szín: #fff; szöveg-átalakítás: nagybetű; vázlat: 0}
.wpsm-tabs ul.tabs-menu {display: blokk; margó: 0; párnázás: 0; margin-bottom: -1px; z-index: 1; pozíció: relatív; }
.wpsm-tabs ul.tabs-menu li {display: blokk; magasság: 40px; párnázás: 0; balra lebeg; margó: 0; vázlat: nincs;}
.wpsm-tabs ul.tabs-menu li span {display: block; szövegdíszítés: nincs; párnázás: 0px 20px; vonal-magasság: 38px; határ: szilárd 1px #ddd; szegélyszélesség: 1px 1px 0 0; margó: 0; háttérszín: # f5f5f5; betűméret: 1em; }
.wpsm-tabs ul.tabs-menu li span: lebeg {háttér: #eee; }
.wpsm-tabs ul.tabs-menu .current span {background: #fff; vonal-magasság: 36px; pozíció: rokon; margó: 0; border-top: 3px solid # fb7203; font-weight: bold; border-bottom: 1px solid #fff;}
.wpsm-tabs ul.tabs-menu .current span: lebeg {háttér: #fff; }
.wpsm-tabs ul.tabs-menu li: első gyermek span {margó-bal: 0; border-left: 1px solid #ddd;}
.wpsm-tabs .tab-content {háttér: #fff; párnázás: 20px; határ: szilárd 1px #ddd; pozíció: relatív; z-index: 0}
.rtl .wpsm-tabs ul li {float: right;}
.rtl .wpsm-tabs ul li: első gyermek span {határ-bal: nincs;}
.rtl .wpsm-tabs ul li: last-gyermek span {border-left: 1px solid #ddd;}
@media képernyő és (max-szélesség: 500px) {
.wpsm-tabs ul.tabs-menu li {float: none! fontos} .wpsm-tabs ul.tabs-menu li span {border-left: 1px solid #ddd}
}
- Hogyan lehet megvenni?
- Hol tárolja?
Nem vásárolhatja közvetlenül fiatért semmilyen tőzsdén. Kiválaszthatja a legjobb bitcoin csere és vásároljon ott BTC-t, majd cserélje ki a KMD-re. Itt megtudhatja, hogyan alakíthatja azonnal az altcoinokat bitcoinokká és fordítva.
Javaslatunk mindig ellenőrizze, hogy van-e Coinbase elérhető az Ön országában, és ott vásárolhat – mivel messze a legbiztonságosabb és legjobban szabályozott bitcoin-tőzsde. A Coinbase legitim és biztonságos kriptovaluta-csere.
Ha az Ön országa nem elérhető a Coinbase-n – ellenőrizze, hogy vannak-e jó csereprogramok Coinbase alternatívák (például a Cexio és az Indacoin – lásd itt Cex.io áttekintés és Indacoin áttekintés) és megvásárolja a BTC-t ezen tőzsdék egyikén. Az érméket bármikor kicserélheti a Changelly-n (lásd, ha Changelly jogos), azonnal és közvetlenül a BTC-hez.
Az érmék tárolásának legjobb és legbiztonságosabb lehetősége egy hivatalos érme pénztárca letöltése és hardver pénztárcán történő tárolás – ajánlásunk csak vesz Ledger Nano S, ez a legbiztonságosabb lehetőség.Elolvashatja áttekintésünk a Ledger Nano S-ről vagy nézze meg itt a legjobb hardveres pénztárcákat.